Stránky Plachty a sítě vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmito stránkami chceme našim případným budoucím zákazníkům představit některé stránky našich klientů. Pokud se Vám některé z uvedených projektů líbí a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.plachty-site.cz. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Kotoučové nože na výrobu šroubků

Kotoučové nože na výrobu šroubků

Pro GSP Zborovice vytváříme internetové stránky na TAOX CMS systému, doupravené dle přání zákazníka na míru. V roce 2012 se spustily nové stránky s upravenou grafikou a novou verzi systému. GSP Zborovice se zabývá zakázkovou výrobou a prodejem kotoučových pil a nožů co celého světa.

Kvalitní plachty na auta a motorky

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Jeden z našich projektů prodeje zboží do České republiky i na Slovensko. Díky našemu vlastnímu internetovému obchodu jsme využili spolupráce s dodavatelem plachet do ČR a zabýváme se prodejem různých druhů plachet, perlinky, stínících sítí, krycích plachet na auta nebo motorky, bazény i stavby aj. Díky našim zkušenostem v oblasti SEO máme stránky na předních pozicích vyhledávačů. Naši spolupracovníci se pak starají o samotný chod prodeje zboží.

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Stránky jednoho z našich větších a dobrých klientů. Staráme se o kompletní provoz stránek od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Vruty Krinner do země

Vruty Krinner do zeměInternetový obchod se zemními vruty běžící na našem vlastním systému internetového obchodu. Zabýváme se prodejem těchto zavrtávacích tyčí, které postupem času nahradí betonování u určitých staveb jako ploty, pergoly, dřevěné stavby ale také například dopravní značení a podobné.